Bransoletka charms – jak nosić modułową biżuterię?

Prawie każda z nas posiada w swojej kolekcji bransoletkę charms. Te ozdobne zawieszki cieszą się ogromną popularnością i są już ponadczasowym uzupełnieniem stylizacji. Poza tym są świetnym sposobem, by spersonalizować biżuterię. Podpowiadamy, jak je nosić.

Co to jest biżuteria modułowa?

Charms to ważny element modułowej biżuterii. Dzięki nim można stworzyć różne kompozycje. Drobne zawieszki pozwalają szybko zmienić, rozbudować lub personalizować bransoletki albo łańcuszki. Wybrany charms można nosić na nadgarstku lub na szyi. Po jakimś czasie bez problemu odświeżysz bransoletkę, zmieniając jej styl na inny.

Charms – zawieszka do wielu stylizacji

Charms to drobny dodatek, który można nosić do wielu stylizacji – zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje. Sprawdzi się do zestawów do biura, na randkę czy na rodzinne uroczystości.

Mimo że trendy szybko się zmieniają, te dodatki są ponadczasowe i na zawsze skradły serca kobiet. Kluczem do udanej kompozycji jest zestawienie odpowiednich zawieszek. Powinny pasować zarówno do okazji, jak i do Twojego stylu czy typu urody.

Biżuteria z charmsami – co jest na topie?

Bransoletka charms. Składa się zwykle z łańcuszka lub sznurka, na którym znajdują się różne niewielkie zawieszki. Mogę one różnić się wielkością, kształtem i kolorystyką. Bransoletka charms może być wykonana z różnych materiałów – m.in. złota, srebra, stali czy platyny. Możesz postawić na gotową kompozycję albo stworzyć ją od podstaw, a potem modyfikować w zależności od okazji czy nastroju.

Pozwalają szybko odmienić wygląd bransoletki i sprawiają, że Twoje dodatki do stylizacji są zawsze modne. Bransoletki z zawieszkami pasują do każdej kobiety – nie ma znaczenia ani typ urody, ani wiek. Zawieszki najczęściej dobiera się, kierując się swoim hobby. Mogą nawiązywać podróży, muzyki czy sportu, a także do Twoich marzeń czy wartości.

Zegarek i bransoletka z charmsem. Zegarek często nosimy razem z bransoletką – wtedy postaw na jeden, delikatny charms. Taka kompozycja będzie zwracać uwagę i prezentować się wyjątkowo stylowo. Bransoletka charms składająca się z kilku elementów może być zbyt bogata, zwracająca uwagę, a nawet kiczowata.

Łańcuszek z charmsem. Będzie dobrym wyborem na co dzień, do pracy czy na randkę albo ważne, rodzinne lub formalne, uroczystości. Zmienisz styl w zależności od charakteru spotkania, dobierając odpowiednią zawieszkę. Można kierować się wzorem, kolorystyką, stylem albo tematyką.