Ściana z kapeluszami

Teraz, gdy okres zimowy jest w pełni, szukamy kapeluszy bardziej zgodnych z porą roku, pomijając letnią panamę i estetyczne słomiane kapelusze. Ze względu na delikatne materiały, z których są wykonane, ważne jest aby wiedzieć jak przechowywać te kapelusze, aby nie uległy deformacji. Proponujemy Wam nowy sposób ozdabiania domu letnimi i słomianymi kapeluszami, których nie będziecie już używać aż do następnego sezonu wiosenno-letniego i którym w międzyczasie możecie dać kolejne „życie”.

Stworzenie małej przestrzeni dla ulubionych kapeluszy jest opcja, której na pewno nie rozważaliście, a trwa to tylko kilka minut. Wszystko, co musisz zrobić to wybrać wolną przestrzeń na ścianie, umieścić je na niej i być kreatywnym w podejmowaniu decyzji o kombinacji i pozycji każdego z nich. Co jest w tym najlepsze? Gdy nadejdzie wiosna, możesz powiesić swoje zimowe czapki i kapelusze, więc zawsze masz odnowioną ścianę i kapelusze gotowe do ponownego użycia.

Ubieranie się w stylu białego koloru

Jak stworzyć własną wystawę?

Po pierwsze, zainspiruj się. Polecamy umieścić wszystkie kapelusze na podłodze i pobawić się rozmiarami, kolorami, aż do utworzenia niepowtarzalnej kompozycji. Nie ma żadnych zasad ani przepisów, których powinieneś przestrzegać, zrób to po swojemu. W zależności od tego, jak ma wyglądać ściana, można użyć wszystkich rodzajów haczyków. Pincety, agrafki itd.