Ubieranie się w stylu białego koloru

Ubieranie się na biało jest klasyką w modzie, ale wiele osób unika jej; albo dlatego, że jest bardziej skomplikowana do połączenia, albo dlatego, że jest to kolor wielkiej troski. Prawda jest taka, że biały jest idealnym kolorem podczas lata i wiosny; choć nie oznacza to, że jest to kolor ekskluzywny dla tych pór roku.

Biały to kolor, który zawsze dobrze się komponuje, odbija światło, co sprawia, że twoja skóra wygląda jaśniej, sprawia, że wyglądasz i czujesz się świeżo, ponieważ biały lepiej pochłania pot, więc nigdy nie zobaczysz tych irytujących plam potu.

Biały kolor sprawi, że będziesz się wyróżniać; istnieją jednak pewne zalecenia, o których należy pamiętać podczas jego noszenia i tutaj zamierzamy Ci o nich opowiedzieć.

Porady, jak nosić biel i wyglądać modnie:

1. Biały to piękny kolor, ale bądź bardzo ostrożny, ponieważ niektóre tkaniny mają tendencję do bycia nieco przezroczystymi, więc powinnaś być bardzo ostrożna z bielizną.

2. Biały wyróżnia się bardzo dobrze na ciemnych odcieniach skóry, ponieważ tworzy spektakularny kontrast; i choć eksperci mody zalecają, że osoby z białym kolorytem skóry powinni go unikać, alternatywą jest użycie koloru białego w dolnych częściach ubrań, takich jak spodnie lub spódnice.

3. Jeśli twój styl nie może obyć się bez dodatków, to w przypadku bieli, srebrne lub złote dodatki będą się bardzo dobrze wyróżniać. Odważ się wykorzystać je na różne sposoby, w naszyjnikach, dużych kolczykach, torebkach, zegarkach, okularach czy paskach.

4. O ile prawdą jest, że kolor czarny wyszczupla, o tyle w przypadku bieli jest wręcz przeciwnie. Noszenie bieli może sprawić, że będziesz wyglądać szerzej, ale to nie znaczy, że nigdy nie możesz jej nosić, tylko w mniejszym stopniu.

Na przykład, użyj białego w bluzkach, które idą pod marynarkę innego koloru lub na przykład, użyj białego w najsmuklejszym obszarze ciała, aby dać równowagę z resztą kolorów, które wykorzystujesz w swoim stylu.