Moda „oversize”

Moda”oversize odnosi się do stylu, w którym wydaje się, że nosisz ubrania o dwa lub trzy rozmiary większe lub bardzo duże akcesoria. Ten styl nie odnosi się tylko do ubrań lub jakiejkolwiek specjalnej odzieży, wręcz przeciwnie, może być stosowany do różnych rzeczy, które są częścią mody, jak torby oversize, kapelusze XXL, itd.

I jak każda moda, oversize ma również pewne zasadyi, których musimy przestrzegać, aby z powodzeniem nosić ten styl, więc przygotuj się dobrze do noszenia swojej ulubionej odzieży oversize!

Porady:

1. Interesującą rzeczą w tej modzie jest to, że wygląda ona tak, jakbyś nosił za wielką odzież, ale tak naprawdę tak nie jest. Oversize to przede wszystkim wzory dopasowane do twojego rozmiaru. Na przykład, zbyt duże rękawy, ale idealnie pasują na ramię lub odwrotnie, ramię opada, ale rękaw idealnie pasuje na nadgarstek. Nie wpadnij w pułapkę noszenia ubrań o wiele większych, myśląc, że to może być oversize!

2. W kombinacji jest jednym z kluczy do sukcesu. Zazwyczaj dzielimy nasz styl na dwie części, górę i dół. Jeśli zdecydowałaś się na noszenie oversize’u w jednej z części, zalecamy, aby druga była bardziej dopasowana. Dlaczego? Żeby nie wyglądało na to, że to ubrania noszą ciebie, a nie ty je. Pomaga to również w przypadku kobiet, nadać sylwetce bardziej harmonijny i kobiecy wygląd.

3. Moda ta to styl, który znaleźć wykorzystanie dla każdego typu ciała, choć wydaje się, że może to dodać dodatkową objętości do figury, moda ta nie jest odpowiednia tylko dla bardzo szczupłych ciał.

Jeśli jesteś bardziej „krągła” i chcesz spróbować tego stylu, śmiało, zrób to. Jest to nawet doskonały sposób na „zamaskowanie” tego obszaru, na którym koncentrujemy większą ilość tłuszczu.