Ubieranie się w stylu zielonego koloru

Noszenie zieleni nie jest łatwą opcją, ale jest to tak piękny kolor, że nie może go zabraknąć w naszej szafie, a dodatkowo jest bardzo modny na światowych wybiegach.

Porady jak nosić ubrania w kolorze zieleni i wyglądać modnie

1. Zielony nie jest łatwym kolorem do łączenia, ponieważ istnieje bardzo niewiele kolorów, które wpasowują się z nim. Zielony dobrze łączy się z białym, czarnym, szarym, żółtym i niektórymi tonami brązu, takimi jak beżowy lub kremowy.

2. Nie bój się używać go o każdej porze roku, chociaż zielony może być kolorem związanym z latem; możesz użyć ciemniejszych odcieni zieleni w zimie i w ten sposób być w zgodzie z pogodą.

Modna garderoba

3. Innym łatwym zaleceniem, aby połączyć zielony, jest łączenie go w różnych tonach, na przykład, nosić jasnozieloną bluzkę z ciemnozieloną kurtką; można również połączyć jasnozieloną koszulę, ciemnozielone spodnie i białe trampki, wygląda świetnie, świeżo i nowocześnie!

4. Złoto bardzo dobrze łączy się z zielenią, więc dodatki, których używasz mogą być w tym kolorze, wygląda to świetnie i elegancko. Pamiętaj, że akcesoria nie są tylko dla kobiet, mężczyźni również noszą akcesoria, takie jak zegarki, pierścionki, spinki do mankietów, aktówki, itd.

5. Prawdą jest, że zielony łączy się z czarnym, ale zalecamy, aby dokonać tej kombinacji z jasnym odcieniem zieleni, tak, żeby wygląd miał dobry kontrast. W tym przypadku zalecamy użycie ciemniejszego koloru na najgrubszych partiach ciała.

8. Monochromatyczne style są bardzo modne i nawet jeśli myślisz, że to zbyt ekstrawaganckie, wyglądają świetnie, kluczem jest zrównoważenie wyglądu za pomocą małych szczegółów; na przykład butów, akcesoriów, a nawet fryzury. Wyobraź sobie całkowicie zieloną sukienkę z obcasami i złotą torebką, spektakularną na specjalne wydarzenie; jeśli chcesz coś bardziej swobodnego zieloną sukienkę, z białymi trampkami i jeansową lub skórzaną kurtką, rewelacyjnie!